Графік роботи

Понеділок-Субота:
09:00-21:00

Пн-Сб:
09:00-21:00

Неділя:
10:00-20:00

Записатися онлайн

  Імплантологія

  Установка імпланта

  Сучасна людина живе насиченим життям, яка не залишає часу на те, щоб стежити за своїм здоров'ям. До лікаря звертаються лише тоді, коли щось починає турбувати. Не виключенням є і профілактичне відвідування стоматолога. Більшість їм просто нехтують, а коли схаменулися виходить так, що зуб вже неможливо врятувати, його видаляють. Нерідко причиною втрати зуба є хронічний пародонтит.

  Життя без зубів можливе, але далеко не кожен пацієнт погодиться на це. І справа не тільки в низькій естетичності посмішки. Відсутній зуб стає причиною неякісного пережовування їжі, що може викликати проблеми з травленням. До того ж людина відчуває постійний дискомфорт. Повернути усмішці естетичність, а зубного ряду функціональність допоможе протезування. І головне завдання пацієнта - знайти хорошу клініку.

  За останні кілька років в стоматології стався серйозний прорив. Сьогодні протезування зубного ряду виконується за передовими технологіями із застосуванням інноваційних матеріалів. Штучний зуб нічим не відрізняється від натурального.

  За последние несколько лет в стоматологии произошел серьезный прорыв. Сегодня протезирование зубного ряда выполняется по передовым технологиям с применением инновационных материалов. Искусственный зуб ничем не отличается от натурального.

  Ціни

  Установка імпланта Ціна

  Розширена первинна консультація

  300 грн.

  Установка імпланта MEGAGEN ANYONE (Корея)

  400 $

  Установка імпланта MEGAGEN ANYRIDGE (Корея)

  12 500 грн.

  Установка імпланта MIS C1 (Ізраїль)

  10 500 грн.

  Установка імпланта MIS V3 (Ізраїль)

  15 500 грн.

  Установка імпланта STRAUMANN BL SLA (Швейцарія)

  16 500 грн.

  Анестезія

  250 грн.

  Ми завжди будемо раді вас бачити в нашій стоматології!

  Способи протезування зубів
  Протезування - один з розділів ортопедичної стоматології. Воно передбачає відновлення структури, зовнішнього вигляду і функціональності зубів, втрачених повністю або частково. Наша клініка пропонує 3 види протезування, що відрізняються способом фіксації:

  - Незнімне
  - Знімне
  - Комбіноване
  Особливості імплантації зубів
  Імплант є збірною конструкцією, що складається з «кореня» і зовнішньої коронки. Роль кореня виконує штифт, виготовлений з якісного і міцного медичного металу. Він імплантується в щелепних кісток, на зверху на нього кріпляться зубний протез або коронка.

  Імплантація зубів - непростий процес, що вимагає якісних матеріалів і високої майстерності фахівців. Звертаючись в нашу клініку Києва, ви отримаєте професійні стоматологічні послуги за розумною ціною. Вартість імплантації досить висока, але ми зробимо все для того, щоб вона була доступна вам. Зв'яжіться з нами, і дізнайтеся ціну протезування зубів.

  Запишіться
  на консультацію

  Будь-яка консультація нашого спеціаліста коштує 300 грн.

   Поширені запитання

   Адреса:

   вул. О. Єфремова 8а, оф. 176
   (Метро Академмістечко)

   Телефон:

   (073) 028-80-08

   (073) 028-80-08
   Графік роботи

   Понеділок-субота:
   09:00-21:00

   Неділя:

   10:00-20:00