Графік роботи

Понеділок-Субота:
09:00-21:00

Пн-Сб:
09:00-21:00

Неділя:
10:00-20:00

Записатися онлайн

  Ортодонтія

  Брекет-системи, Корекція прикусу

  Неправильний прикус, нерівність зубного ряду - це не тільки естетична проблема. Ці, здавалося б, незначні проблеми доставляють масу дискомфорту, сприяють підвищеного зносу емалі, викликають ряд інших стоматологічних проблем і відхилень. Виправити все це допоможе установка сучасних брекет-систем. Порушення прикусу - це не вирок, ваша усмішка може стати сліпучою і ідеальною. Кваліфіковані стоматологи-ортодонти знайдуть індивідуальні рішення для кожного пацієнта з точки зору ціни і ефективності.

  Сьогодні брекети - це естетичні та комфортні в носінні системи. Їх установка в нашій стоматологічній клініці Києва займає небагато часу, не викликає болю і дискомфорту. В процесі носіння вони усувають наявну патологію. Сучасні системи разюче відрізняються від потворних брекет-систем, які були популярні не так давно. Це невеликі замочки, з'єднані дугами. Їх колір підбирається під відтінок зубів.

  Ціни

  Брекет-системи Ціна

  Розширена первинна консультація

  300 грн.

  Металева брекет-система (1 щелепа)

  12 000 грн.9 900 грн.

  Керамічна брекет-система (1 щелепа)

  14 000 грн.11 900 грн.

  Сапфірова брекет-система (1 щелепа)

  16 000 грн.

  Лінгвальна брекет-система (1 щелепа)

  15 000 грн.

  Самолігуюча металева брекет-система (1 щелепа)

  12 000 грн.

  Самолігуюча керамічна брекет-система (1 щелепа)

  17 000 грн.

  Анестезія

  250 грн.

  Ми завжди будемо раді вас бачити в нашій стоматології!

  При визначенні вартості брекет-систем в Києві враховується:
  1. Безпосередня вартість самої системи.
  2. Ціна послуги з установки.
  3. Тривалість спостереження у ортодонта клініки.
  4. Вартість послуг по зняттю системи.
  5. Ціна виготовлення ретейнера.
  Види сучасних брекет-систем:
  Металеві. Це самий бюджетний варіант з того, що може запропонувати наша клініка, за умови, що встановлюється звичайний медичний метал. Конструктивні особливості систем спрощують лікування і зводять до мінімуму процес їх носіння.

  Керамічні. Відрізняються підвищеною естетичністю, підбираються індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням анатомічної будови його ротової порожнини. Чи не мають негативного впливу на ясна, м'яко і делікатно впливають на зубний ряд, але вимагають більш тривалого носіння.

  Сапфірові. Повністю прозорі, але міцні. Роблять їх з цього сапфіру, в тому числі і дуги. Оптимальний варіант з точки зору комфортності, естетичності і тривалості носіння.

  Лінгвальні. Виробляються з металу, але встановлюються на внутрішню сторону зубного ряду. Практично непомітні в носінні. Їх основні переваги: ​​мінімальний дискомфорт і висока ефективність. Встановлюються швидко і просто, відрізняються зручністю в шкарпетці. Їх вартість в нашій стоматологічній клініці Києва лояльна і доступна для більшої частини пацієнтів.
  Як проходити установка брекет-систем
  Установка брекет-систем в нашій клініці виконується досвідченими стоматологами-ортодонтами, відмінно знайомі зі специфікою процесу. Процедура виконується в кілька етапів:

  1. Професійна консультація ортодонта, підбір оптимальної брекет-системи.
  2. Примірка брекетів.
  3. Безпосередня установка.
  4. Регулярний контроль над станом зубів і зручністю пацієнта.

  Відразу обмовимося, що процес носіння брекет-систем досить тривалий. За часом він займає 1,5-2 роки, але в підсумку ви отримуєте ідеально рівну і сліпучу посмішку. Системи можуть встановлюватися в будь-якому віці.

  Установка брекет-систем - абсолютно безболісний і комфортний процес. Сучасна стоматологія використовує виключно безпечні матеріали, що не несуть ніякої шкоди для організму. Перші кілька днів носіння брекет-систем пацієнта може відчувати легкий дискомфорт, але незабаром вони проходять, і пацієнт абсолютно не помічає незручності.

  Залишилися додаткові питання щодо установки або ціни брекет-систем в Києві, зв'яжіться з реєстратурою нашої клініки або запишіться на прийом до ортодонта. Ми зробимо все залежне від нас, щоб ваші зуби були гарними і рівними, адже сліпуча посмішка - це завжди модно!

  Запишіться
  на консультацію

  Будь-яка консультація нашого спеціаліста коштує 300 грн.

   Поширені запитання

   Адреса:

   вул. О. Єфремова 8а, оф. 176
   (Метро Академмістечко)

   Телефон:

   (073) 028-80-08

   (073) 028-80-08
   Графік роботи

   Понеділок-субота:
   09:00-21:00

   Неділя:

   10:00-20:00