Графік роботи

Понеділок-Субота:
09:00-21:00

Пн-Сб:
09:00-21:00

Неділя:
10:00-20:00

Записатися онлайн

  Пародонтологія

  Шинування зубів, Лікування пародонтозу, Десни

  Пародонтологія займається лікуванням 3-х видів захворювань: гінгвіт, пародонтоз, пародонтит. Це патології запального характеру, які супроводжуються кровотечею ясен, відкладенням зубного каменю, неприйнятим запахом з рота. Якщо захворювання прогресують, ясна припухають, стають хворобливими, опускаються, оголюється шийка зубів, вони стають хиткими.

  Основне лікування патологій полягає у видаленні зубного нальоту, біоплівки і бактерій з дна парадонтальной кишені і до кореня зуба. Таку процедуру виконує досвідчений лікар із застосуванням дуже тонких інструментів, виключаючи пошкодження м'яких тканин. Верхня частина чиститься ультразвуком і полірується мінеральної суспензією, зміцнює емаль.

  Запорука здоров'я зубів і ясен - регулярне звернення до стоматологічної клініки і проведення підтримують процедур. Стоматолог повинен перевіряти стан пародонтальних кишень, виключаючи їх повторне інфікування. Також увага приділяється підтримуючої терапії загального плану. У роботі використовуються інструменти, виготовлені з вуглецевого волокна, що роблять процедуру ефективної, але разом з тим і щадить.

  Залог здоровья зубов и десен – регулярное обращение в стоматологическую клинику и проведение поддерживающих процедур. Стоматолог должен проверять состояние пародонтальных карманов, исключая их повторное инфицирование. Также внимание уделяется поддерживающей терапии общего плана. В работе используются инструменты, изготовленные из углеродистого волокна, делающие процедуру эффективной, но вместе с тем и щадящей.

  Цены

  Пародонтологія Цена

  Розширена первинна консультація

  300 грн.

  Комплексна гігієнічна чистка зубів

  900 грн.

  Комплексна гігієнічна чистка (порошок з гліцерином)

  1 200 грн.

  Ультразвукова чистка 1 щелепа

  400 грн.

  Чистка Air-Flow 1 щелепа

  400 грн.

  Урок гігієни, підбір гігієнічних засобів

  250 грн.

  Анестезія

  250 грн.

  Мы всегда будем рады вас видеть в нашей стоматологии!

  Як проводиться лікування періімплантіта
  Одна з проблем сучасної імплантології - поява запальних процесів в області імпланта. Щоб цього не сталося, слід регулярно видаляти з їх поверхні бактерії і наліт. Але ця процедура повинна проводитися дуже акуратно, виключаючи пошкодження супраконструкціі і чутливих матеріалів. Комбінація інструментів з вуглеволокна і мінеральної суспензії дає відмінний результат.
  мікроінвазивний препарування
  Вибіркове препарування проводиться з незначним включенням абразивної суспензії на основі карбіду кремнію. В роботі стоматологи користуються стерильними металевими інструментами асиметричної форми. З одного боку вони порожнисті, а з іншого - тупі. На відміну від алмазних інструментів, частинки кремнію подаються в них через воду.

  Використовуючи інноваційний апарат Вектор, стоматологи проводять препарування максимально щадяще. Ні високих температур і негативного впливу на пульпу. Емаль при цьому не слабшає, призми спокійно витримують крайове прилягання при наступних реставраційних роботах. Вектор делікатно працює також з металом і іншими твердими матеріалами.

  Ці переваги апарату зробили його затребуваним в процесі чищення і полірування зубного ряду. Енергія ультразвуку через наконечники подається на інструменти Vector Sealer. Паралельно в пародонтальний наконечник апарату надходить рідина, виключаючи тим самим утворення аерозолю. Завдяки цьому стоматологи можуть використовувати для поліровки зуба суспензію. Енергія ультразвуку посилюється п'єзокерамічними дисками. Її досить для видалення найскладніших, міцних і скам'янілих відкладень.

  Апарат Вектор істотно спростив і прискорив стоматологічні процедури, зробив їх майже безболісними. Всі первинні втручання проводяться за один прийом. На відміну від традиційних методик, такий спосіб лікування супроводжується мінімальним дискомфортом для пацієнта. Після проведення процедури рідко виникають набряки. Дана технологія більш щадна, але ефективна. Вона завоювала визнання багатьох пацієнтів нашої клініки.
  Висока ефективність і безпеку
  Як показує міжнародна стоматологічна практика, ефективність застосування апарату Вектор досить висока. Він дозволяє зменшити розміри пародонтальних каналів, сприяє додатковому зміцненню ясен.

  Запишитесь
  на консультацию

  Любая консультация нашего специалиста стоит 300 грн.

   Часто задаваемые вопросы

   Адрес:

   ул. А. Ефремова 8а, оф. 176
   (метро Академгородок)

   Телефон:

   (073) 028-80-08

   (073) 028-80-08
   График работы

   Понедельник-Суббота:
   09:00-21:00

   Воскресенье:

   10:00-20:00